Úspěchy našich odchovanců

Fanny - Ava Francesca von Chirlitz

       maj.: Gabriela Trunečková

NDS Mladá Boleslav 15.7.2017
Excel.1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB 
Judge: Mrs. Pavlásková Michaela MVDr.

CACIB Velká Ida 2.7.2017.....2. den
Judge: Mr. V.Piskay (SK)
intermediate cl.- Exc.1, CAC

CACIB Velká Ida, Slovakia 1.7.2017
Judge:.Mr. Laszlo Erdes (Hu)
Intermediate cl.: Exc.1, CAC

Speciální výstava DK Panská Lícha 25.6.2017
Judge: Mrs.Jelena Kruus (Est)
Intermediate class: Exc.1, CAC

CACIB Brno 24.6.2017
Judge: Mr.Tino Pehar (HR)
Intermediate class: Exc.1, CAC

CACIB Kraków 18.6.2017
Judge: Mrs.Anna Rajs (Pl)
Intermed. class - Exc.1, CWC, CACIB, BOS

3x CACIB Nitra 2.-4.6.2017
Judge: Mrs.Lenka Frnčová
- Exc.1, CAC, CACIB, BOS
Judge: Mr. Nemanja Jovanovič 
- Exc.1, CAC, res.CACIB

International dog show Lodž (Poland) 13.5.2017

Judge: Mr.Miroslav Olejnik (Pl)

Intermediate class 2/2 - Exc.1, CWC, res.CACIB

Rybník Polsko

7.5.2017
intermediate class -
Exc.1, CWC
Judge: Andrej Brabletz (Pl)

MVP České Budějovice 22.4.2017
Judge Mr. V.Vojtek (SK)
Intermediate class 2/2 - Exc.2

POLSKÝ JUNIOR ŠAMPION

CACIB Praha 15.4.2017
Judge: Shiapanis Savvas (CY)
Junior class:
Exc.1, CAJC, BOJ, res.JBIG

CWC Zabrze/Gliwice Polska 9.4.2017
Judge: Mrs. Isabela Kraszewska-Salamon (pl)

- Exc.1, Junior. Winner, BOJ, BOB, BIG4, 
postup do finále junior BIS jako winner VI.gr

NV Ostrava 8.4.2017
Judge: Mr.Otakar Vondrouš (CZ)
Junior class 3/3 -
Ex.1, CAJC, BOJ, BOS

Danube DuoCACIB
2.4.2017 Mr.Chris Zeniou (Cy)

Junior class - Exc.1, CAJC
Cruft's nomination 2018

1.4.2017 Mr.M.P.Bocianowski (Pl)
Junior class - VG2

Memoriál Ing.J.Findejse, Club show Praha
11.3.2017, judge Charlotte Jenval (DK)
+ The BEST HEAD of MJF
+ Junior class 2/2. - Exc.2

CAC Bratislava 19.2.2017
Judge: Mr. Leoš Jančík (cz)
Junior class 3/3 - Exc.1 

Victory show Bratislava 18.2.2017
Mr.Piskay Vladimír (SK)
Junior champion class 2/2 -
Exc.1, CAJC

DuoCACIB Brno
4.2.2017 - Weron Grzegorz (PL) 
junior class 3/3 -
Exc.1, CAJC, Cruft nominace
5.2.2017 - Staviarska Viera (SK)
Junior class 2/2 - Exc.2

 

26/ CACIB Ljubljana       22.1.2017

třída mladých/junior                 

judge.: Astrid Lundava ( Estonsko)       Exc.2



25/CACIB Ljubljana         21.1.2017

třída mladých/junior                 

judge.: Vladimír Piskay (SK).                Exc.2


JUNIOR Šampion České republiky

24/Hanácká NV Brno        7.1.2017

třída mladých/junior                 

judge.: Ing.Iva Černohubová       Excel.1, CAJC
 


JUNIOR Šampion Slovenska

23/CACIB Kielce          13.11.2016

třída mladých/junior                 

judge.: Manola Poggesi (IT.)            Exc.1, CAJC, BOJ
 

 

22/ CACIB Nitra           4.12.2016

třída mladých/junior               

judge.: Ridarčíková Gabriela (SK)     Exc.1, CAJC


 

21/CACIB Nitra           3.12.2016

třída mladých/junior                 

judge.: Dvořáková Věra (Cz)           Ex.2
 

 

20/ CACIB Kielce               12.11.2016

třída mladých/junior                 

judge: Knut Sigurd Wilberg (GB)     Exc.1, CAJC, BOJ

 

19/ DUO CACIB BRATISLAVA             6.11.2016

      třída mladých/junior                 

      judge:mr.Arne Foss (Norsko)      EXC 1, CAJC, BOB, JUNIOR BIG !

 

18/ DUO CACIB BRATISLAVA           5.11.2016

      třída mladých/junior               

      judge: Václavík  Miroslav            EXC 1 ,CAJC, BOS 


17/ DUO CACIB Praha                        30.10.2016

      třída mladých/junior       

      judge:Liliana de Rider Onghena     EXC1, CAJC, BOJ, JUNIOR BIG 2

 

16/ DUO CACIB Praha                       29.10.2016

      třída mladých/junior        

      judge: Wendy Baker              EXC1, CAJC, BOJ, JUNIOR BIG 2

 

 ..............................................................................................................

 15/ CACIB České Budějovice 8.10.2016

      třída dorostu/puppy         

      judge.: Norman Deschuymer (hol.)     VP 1

 

14/ Klubová výstava DK ČR 2016 - Memoriál Ing. Jana Findejse   25.9.2016

      třída dorostu/puppy         

      judge: Fintora Oleg (SK)        VP 1  BISS PUPPY, nejlepší hlava MJF

 

 13/  NV Brno Velodrom              24.9.2016

        třída dorostu/puppy

        judge: Matyáš  /SK/            VP 2

 

  12/ 15. Brněnská krajská  výstava psů Zetor            28.8.2016

         třída dorostu/puppy

         judge: Lenka Frnčová /CZ/         VP1,  BIS 3 PUPPY

Slovenký šampion štěňat -  21.8.2016

11/ MVP - IDS Duodanube Bratislava                            21.8.2016

      třída dorostu/puppy

      judge: Ludmila Fintorová /SK/ -   VP1,  BIS PUPPY 

 

10/ MVP.- IDS Duodanube Bratislava                             20.8.2016

      třída dorostu/puppy

      judge: F. Zimmerrmann /A/           VP1,  short list in BIS puppy 4.-6.místo

 

  9/ Klubová výstava Dalmatin klubu SR Bratislava                    19.8.2016

      třída dorostu/puppy

      judge: Zeljka Halper /CRO/             VP1 , BISS PUPPY

 

  8/ MVP - IDS Interdog Bohemia Mladá Boleslav                    13.8.2016

      třída dorostu/puppy¨

      judge: Štefan Šinko /SLO/              VP1

 

  7/  Speciální výstava Dalmatinů - Týn nad Vltavou       7.8..2016

       třída dorostu/puppy

       judge: Ing. Ivana Roubalová /CZ/   VP1,  BISS PUPPY

 

  6/ 9.Krajská výstav psů Brno Žebětín        30.7.2016

      třída dorost/puppy

      judge: Otakar Vondrouš /CZ/      VP1

………………………………………………………….......................................................................

  5/ Česká NVP Mladá Boleslav          16.7.2016

      třída štěňat/baby  2/2

      judge: Mijatovič Jadranka /HR/    VP

 

  4/ Oblastní výstava psů Náměšť na Hané               25.6.2016

      třída stěňat/baby

      judge: M.Václavík  /CZ/              VP1

 

  3/ Intercanis MVP Brno                              18.6.2016

      třída štěňat/baby

      judge: Petr Řehánek /CZ/          VP1

 

  2/ 9.ročník Zemské koruny - krajská výstava Lanškroun       5.6.2016

      třída štěňat/baby

      judge: Tibor Havelka /SK/         VP1, BIS BABY

 

   1/ Krajská výstava psů Zlín                    4.6.2016

       třída štěňat/baby 

       judge: Vladimir Piskay /SK/     VP1,    BIS 2 BABY

 
 
 
 

ALVIN von Chirlitz

 

ARIEL von Chirlitz

  12/ 15. Brněnská krajská  výstava psů Zetor            28.8.2016
         třída dorostu/puppy
         judge: Lenka Frnčová /CZ/         VP1,  BIS 3 PUPPY

Vaalerbanen

Rozhodčí: Colleen Muldoon z Skottland  - BIR, BIG a BIS DOROST

Lillehammer

Rozhodčí: Harri Lehkonen z Finska  -  BIR štěně a BIG štěně

 Vsevjednom.cz

Novinky