Archiv článků

MÁME ŠTĚŇÁTKA !!

Máme štěňátka narozená 19.1.2016. Šest chlapečků a tři holčičky budou čekat na své nejhodnější páníčky. Kdo má vážný zájem,napište. Více informací postupně doplníme.
Celý článek

Národka a Evropa

Doplnili jsme výsledky s Brněnské Národní výstavy a Evropské výstavy,která se letos konala v Brně ve dnech 23.-26.10.2014 Obě výstavy byly pro nás velmi úspěšné,děkujeme Evě Dragovič za předvedení.
Celý článek

Nové zkoušky a titul

Za posledních několik týdnů jsme pilně cvičili a máme složeno několik zkoušek,také se nám podařilo získat v Polsku poslední titul CACIB a tím se stala naše puntice Interchampion.Všechny zkoušky a tituly najdete ZDE
Celý článek

Úpravy na webu

Udělali jsme menší úpravu na webu,shrnuli jsme informace a zajímavosti o plemeni dalmatin do jednoho příspěvku s názvem INFO O PLEMENI . Zde najdete STANDARD PLEMENE,HISTORII,PŮVOD PLEMENE a další zajímavosti.
Celý článek

Coursing 5.4.2014

Super den s Českým psem !!! Džesa si vyběhala 1.místo, šiperka Ája splnila dva licenční sólo běhy a obě holky jsou spokojeně unavené !!
Celý článek

DUOCACIB BRNO

Víkend 22.-23.2014 se v Brně konala Mezinárodní výstava ve stylu DUO...oba dny všechna plemena,takže haly praskaly ve švech. Naše puntice si ve třídě šampionů vyběhala pěkné výsledky.Informace a fotky jsme doplnily.
Celý článek

Canisterapeut

15.1.2014 složila Fantazie do Bílé laně canisterapeutickou zkoušku ZC 1. Zkoušky probíhaly ve stacionáři Domino, všichni zkoušení psi museli prokázat že opravdu jsou vhodní kandidáti na pozici canisterapeutického psa, museli podstoupit přezkoušení poslušnosti a potom i mezi klienty stacionáře...
Celý článek

 Vsevjednom.cz

Novinky